Tisztelt Szülők!

Kérjük támogassák adójuk 1%-ának felajánlásával iskolánkat! A befolyt összeget a gyermekeire költjük. Játszóteret fejlesztünk, taneszközöket vásárolunk, és minden egyéb módon támogatjuk tanulóinkat.

Alapítványunk számlaszáma: 18487095-1-07

Köszönjük!

OM azonosító: 201202

8130 Enying, Kossuth Lajos utca 55.

telefon/fax: 22/372-221

Titkárság: Vallasovits Erika, Botos Sándor Andrásné Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az iskola fenntartója: Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Enyingi Tankerület

Tankerületi igazgató: Bedi Andrea

Titkársági referens: Németh Richárdné