Étkezés igénylés a 2020/2021-es tanévre

Kedves Batthyányis szülők, diákok!Lassan kezdődik az iskola! Kérek mindenkit, gondoljon az étkezés igénylésére! Az étkezés igénylése folyamatos, de ha szeptember 1-jén étkezni szeretne a tanuló, kérem, az igénylőlapokat az általános iskola portáján 2020.08.26-ig leadni szíveskedjenek! Iskolánk honlapján megtalálható az igényléshez szükséges 2 dokumentum. Minden esetben csak egy dokumentumot kell leadni. Ha nem rendelkezik a szülő kedvezménnyel (azaz teljes árat fizet), akkor az egyoldalas dokumentum kitöltése szükséges. Minden más esetben a másik dokumentumot kell kitölteni. Az étkezés igénylése 2020.08.26. után csak az óvodában Kovács Ágnesnél lehetséges. Kérjük, gyermekeik érdekében a határidőket betartani szíveskedjenek!